wrapper

Рукометаши Дубочице 54 победили су вечерас у Лесковцу екипу Мокре Горе резултатом 29:21 (13:13).

Један од дербија 5. кола Б групе Аркус лиге припао је Лесковчанима који су фуриозном игром у другом полувремену стигли до 4. победе у сезони.

Прво полувреме донело је неизвесну и равноправну игру у којој су домаћи у једном тренутку имали 4 гола предности (23. минут 11:7), али су гости одличном игром у завршници првих 30 минута стигли до изједначења.

У наставку су навијачи могли да виде право лице својих „вукова“: чврсто у одбрани (примљено само 8 голова), разноврсно и прецизно у нападу. Од 45. минута (20:18) почиње период доминације Лесковчана који су серијом 9:3 стигли до нове убедљиве победе.

За екипу Дубочице 54 су играли: Гашић, Цветковић, Станковић, Радуловић 1, Маринковић, Грубић 1, Павловић., Мађар, Митровић 2, Спасић 8, Матовић 1, Атанасковић 5, Станојковић 1, А. Павловић 4, Анђелковић 5, Коцић 1.

У следећем, 6. колу рукометаши Дубочице на свом терену дочекују екипу Рудара.